Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Podsumowanie projektu: "Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Grodzisk Wielkopolski"

Email Drukuj PDF

W dniu 22 maja 2014 r. w ramach obchodów 10 lat Polski w Unii Europejskiej, w CK Rondo miało miejsce podsumowanie podstawowego zakresu projektu: "Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Grodzisk Wielkopolski".

Przybyłych na spotkanie gości przywitali Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański wraz z Prezesem Zarządu GPK Sp. z o. o. – Andrzejem Cichosem. Następnie goście zostali zaproszeni na krótką wycieczkę autokarem po inwestycjach zrealizowanych w ramach projektu przez Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o..

Pierwszy przystanek był w Zdroju przy tłoczni ścieków. Uroczystego odsłonięcia tablicy pamiątkowej dokonali Pani Sołtys Zdroju Justyna Kandulska wraz z Burmistrzem i Przewodniczącym Rady Miejskiej Markiem Kineckim. Krótko o inwestycji opowiedział Prezes Andrzej Cichos. Kolejnym przystankiem była oczyszczalnia ścieków na ul. Kościańskiej w Grodzisku Wlkp., która została rozbudowana i zmodernizowana w latach 2010-2013.

Następnie goście zostali zaproszeni do CK Rondo, gdzie szczegółowo o projekcie opowiedzieli Burmistrz Henryk Szymański i Prezes Andrzej Cichos.

Projekt pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Grodzisk Wielkopolski” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 11:04